Sertificēts siltumizolācijas sistēma (ETICS)

Sertificēts siltumizolācijas sistēma (ETICS)

KREISEL sertificētā siltināšanas sistēma ir kompleksa un moderna jaunu ēku būvniecības un esošo ēku renovācijas, kā arī jebkāda veida ārējo sienu siltināšanas tehnoloģija. Tās būtība - siltumizolācijas (polistirola vai minerālvates plāksnes) slānis, ko stiprina pie sienas ar speciālu KREISEL līmi, stiprinājuma tapām, profiliem un armatūras sietu, īpašā KREISEL līmes slānī, gruntējot un veicot apdares darbus ar minerālu un sintētisko sveķu silikona vai akrila dekoratīvo KREISEL apmetumu.

KREISEL ārējās siltumizolācijas sistēmas (ETICS) atbilst BŪTISKAJĀM PRASĪBĀM: mehāniskā pretestība un stabilitāte, ugunsdrošība, higiēnas, veselības un vides aizsardzība, droša izmantošana, trokšņu izolācija, enerģijas taupīšana un siltuma saglabāšana.

Pareizi projektējot un uzticot siltināšanas darbus sertificētai celtnieku komandai saskaņā ar fasādes siltināšanas sistēmām izvirzītajām tehnoloģiskajām prasībām un reglamentētu procedūru, tiek nodrošināta sistēmas atbilstība būtiskajām prasībām un ilgmūžība.

Sīkāka informācija par šīm sistēmām atrodama arī sadaļā PRODUKTU KATALOGS -> BEZŠUVJU SIENU SILTINĀŠANAS SISTĒMA.

Dokumenti

ETICS Sistēmas sertifikāts angļu valodā
ETICS Sistēmas sertifikāts latviešu valodā
Sistēmas komponentu saraksts
Tehniskie mezgli PDF formātā
Tehniskie mezgli DWG formātā