Par uzņēmumu

Par uzņēmumu

1995 gadā KREISEL VILNIUS uzsāka savu darbību Lietuvā un bija viens no pirmajiem, kas nodarbojās ar sauso celtniecības maisījumu ražošanu. Ražošana tika uzsākta, izmantojot Vācijas uzņēmuma „Norbert Kreisel GmbH & Co. Qualitäts baustoffe KG” zināšanas, atbalstu un kontroli. Mēs vairāk nekā 20 gadus piegādājam siltināšanas sistēmas, ražojam ģipsi, līmes, krāsas u.c. produktus. Šo gadu laikā esam ieguvuši stabilu pozīciju Baltijas valstīs un kļuvuši par „FIXIT GRUPPE Baustoffe mit system” grupas biedru, savukārt mūsu ražoto produktu klāsts ir paplašinājies no dažiem līdz vairākiem desmitiem produktu, un to skaits katru gadu turpina augt. Tas viss ir ļāvis KREISEL uzņēmumam kļūt par vienu no Lietuvas būvniecības nozares līderiem. 

 

Būvniecības jomā viena no galvenajām uzņēmuma priekšrocībām ir augstākās kvalitātes produkti un pakalpojumi. Kvalitāte – tā nav tikai atbilstība visām produktiem izvirzītajām prasībām, kvalitāti apliecinoši sertifikāti un attiecīgas atļaujas, bet arī pastāvīgas dažādu produktu pārbaudes, laboratoriskā un tehniskā kontrole. KREISEL uzņēmuma vizītkarte ir pašu ražota visaugstākās kvalitātes produkcija.

Mūsu galvenais mērķis ir radīt zīmolu, kas saistās ne tikai ar uzticamiem visaugstākās kvalitātes produktiem, bet arī ar lielisku apkalpošanu un kvalificētiem tirdzniecības pārstāvjiem un tehnisko konsultantu palīdzību klientiem. Tas viss ir ļāvis veidot KREISEL kvalitātes politiku.

KREISEL VILNIUS, vēloties pēc iespējas labāk apmierināt savu klientu vēlmes un strādājot saskaņā ar starptautiskajiem uzņēmuma vadības standartiem, kvalitātes politiku definē kā darbību, kas paredzētas, lai radītu un uzturētu sabiedrības viedokli, kopumu. KREISEL - IDEĀLS PARTNERIS VEIKSMĪGAM DARBAM. Šis princips tiek veidots, apmierinot klientu vēlmes, kā arī uzturot produktu un pakalpojumu kvalitātes līmeni.